توجه: در صورتی که تازه وارد سایت شده اید ابتدا مطلب  آشنایی با فال تاروت را بخوانید.

 

دانلود آموزش تاروت و تفسیر کامل کارت به کارت

اگر با دقت به کارتهای تاروت نگاه کنید متوجه جزئیات و اشیاء مختلفی در تصاویر کارتهای تاروت میشوید. تصاویر بر روی کارتهای تاروت برآمده از دانش و حکمت تمدن های مختلف و همچنین رسم و رسومات محرمانه و مذهبی آنهاست؛ رسم ورسوماتی از تمدن های مصری، بودایی، هندو، صوفی، عبری و ادیان مسیحی. تصاویری که بر روی کارت های تاروت مشاهده میکنید تصاویری معمولی نیست بلکه اشیاء و جزئیات گوناگونی که در تصویر وجود دارد هرکدام با منظور و هدفی خاص در تصویر قرار گرفته و نماد و سمبل چیزی هستند. حتی رنگ ها در کارتهای تاروت حرفی برای گفتن دارند. بنابراین برای آنکه بتوانید به یک تاروت خوان حرفه ای تبدیل شوید نیاز دارید با این نشانه ها ، سمبل ها و جزئیاتی که در تصاویر کارت ها وجود دارد آشنا شوید و بدانید تفسیر هر کدام از آنها چیست و چه معنی میتواند داشته باشد.

به عنوان مثال در کارت شماره یک تاروت کبیر یعنی کارت جادوگر که تصویر آن را در ادامه مشاهده خواهید کرد ، شاید در نگاه اول تنها یک جادوگر ببینید که چوب جادو در دست دارد؛ اما این تصویر پیامهای بیشتری در خود نهفته دارد که حتی فکرش را هم نمیکنید و یک تاروت خوان حرفه ای کسی است که کاملا آنها را بشناسد و بتواند با آنها ارتباط برقرار کند. قبل از آنکه توضیحاتی درباره این نشان ها و نمادها بدهم باید متذکر شوم تمام چیزهایی که درباره تاروت تا کنون شنیده اید را فراموش کنید زیرا ۹۹ درصد کسانی که در ایران ادعای تاروت شناسی و تاروت خوانی دارند افراد متقلب و بی اطلاعی هستند که تنها برای کسب منفعت از مردم دروغهایی از خودشان را با چاشنی توهم و حیله تحویلتان میدهند.

برگردیم به تصویر کارت تاروت جادوگر؛ چه چیزهایی در تصویر وجود دارد؟ یک میز جادو در جلوی جادوگر است که بر روی آن چهار شیء شمشیر، عصا، جام و طلسم قرار دارد (هرکدام نماد یکی از خال های تاروت صغیر هستند). این چهار ابزار جادوگر هرکدام نماد یکی از چهار عنصر کیمیاگران است (خاک، آب، آتش، هوا). این چهار نماد هرکدام سمبل استفاده مناسب از ذهن ، قلب ، جسم بدن و روح در رسیدن به تعالی هستند که در واقع نشان دهنده آن است که تاثیر کارت تاروت جادوگر تنها در این چهار موضوع پدیدار میشود. در بالای سر جادوگر نشانی است که سمبل جاودانگی و بینهایت است. همچنین دور کمر جادوگر ماری پیچیده که دم خود را گاز گرفته است! این مار یکی از نمادهای باستانی چرخه در جهان کائنات است که در گذشته از شرق آسیا تا غرب اروپا در کتب و سنگ نوشته های مکان های مقدس مذهبی ، کلیساهای مخفی و حتی مخفیگاه های شیطان پرستان وجود داشته است. (در زیر تصاویری از این نماد در مکان ها و آثار مختلف جهان قابل مشاهده است)

در تمدن باستان کیمیاگران معتقد بودند جهان کائنات از ۷۲ بُعد تشکیل شده است و بصورت یک چرخه بُعد آخر یعنی ۷۲ به بُعد اول متصل میشود ماری که به دور خود پیچیده و دم خود را گاز گرفته است نماد این ۷۲ بُعد جهان کائنات است و سر مار درواقع حلقه ۷۲ است که به حلقه اول متصل میشود. منظور آن این است که انرژی جهان هیچگاه نابود نمیشود و هرچیزی در آخر به خود او بر میگردد. این نماد از معبدهای مقدس ژاپن و چین گرفته تا کتب جادوگران عرب و حتی مصر باستان در همه جای جهان حضور داشته است.

همچنین در زیر پای جادوگر پوشیده شده است از ترکیب دو نوع گل ! سوسن سفید و رز قرمز! سوسن سفید نماد خلوص و پاکی و رز قرمز خاردار نماد زیبایی های فریبنده جهان است. جادوگر پلی است میان عالم روحانی و عالم بشریت؛ همانطور که در تصویر میبینید در دست راست جادوگر چوب جادویی اش را به سمت آسمان بلند کرده و با دست چپ به سمت زمین اشاره میکند. او قدرت ماورائی کائنات را میگیرد و بواسطه جسم خود آن را به سوی اجسام زمینی هدایت و منتقل میکند.  حتی رنگ رداء سفید و عبای قرمز رنگ بر تن جادوگر نیز هرکدام تعبیر دارد. همه  این نشانها و نماد ها بصورت مجزا و کارت به کارت برای تمام ۷۸ کارت تاروت در مجموعه ای بینظیر و نایاب تهیه شده است. برای هر کارت تفاسیر و معانی کارت در جهت صحیح و هم در جهت معکوس بطور مجزا توضیح داده شده است. همچنین در کنار این مجموعه آموزشی یک جزوه آموزشی برای یادگیری انجام انواع فال تاروت در اختیارتان قرار میگیرد.

همچنین سبک های مختلف فال تاروت از جمله معروفترین سبک آن یعنی روش سلتیک کراس را با مثال های تصویری و عملی بطور کامل و واضح شرح خواهیم داد.

 لازم بذکر است تمامی منابع و اطلاعاتی که دریافت میکنید از معتبرترین سایت تاروت در جهان BiddyTarot.Com گرفته شده و توسط اینجانب سامان گرانمهر به بهترین نحو ممکن ترجمه و با تلفیقی از اطلاعات تاریخی و علمی اینجانب که حاصل سالها تحقیق در این زمینه است در اختیار علاقمندان به تاروت قرار داده شده است. همچنین Biddytarot.Com  برای علاقه مندان به یادگیری تاروت به زبان انگلیسی دوره های آموزشی بین المللی برگزار میکند و در صورت کسب مجوزات لازم در انتها به آنها لایسنس خواندن تاروت میدهد. در روبرو نمونه مدرک بین المللی این مجموعه را نیز میتوانید مشاهده کنید.

هزینه دریافت و دانلود این مجموعه چقدر است؟

در صورتی که خودتان بخواهید از سایت Biddytarot.Com این اطلاعات را دریافت و سپس آنرا ترجمه کنید چیزی حدود دو میلیون تومان هزینه خواهد داشت اما گروه آموزشی نوین روان این مجموعه را که شامل آشنایی کامل با نمادشناسی و مفاهیم کارتهای تاروت (در هر دو جهت) با ضمانت کامل* به بهترین نحو ممکن ترجمه و همراه با اطلاعات تکمیلی شامل آموزش انواع فالهای معروف تاروت از جمله سلتیک کراس، لنورماند، ستاره ای، هفت کارتی، سه کارتی، فال عشق و چندین مورد دیگر را با هزینه ای بسیار کمتر در اختیار شما خواهد گذاشت. تمامی فایل های دانلودی با بالاترین کیفیت و خوانا همراه با تصاویر میباشد. برای اطلاع از چگونگی دریافت و هزینه آن از طریق تلگرام با اینجانب - سامان گرانمهر - ارتباط برقرار کنید.

  • منظور از ضمانت کامل چیست؟

به منظور حصول اطمینان کامل از خرید این مجموعه، در صورت پیش آمد هریک از موارد زیر تمام وجه پرداختی شما برگشت داده خواهد شد:

-مشاهده اطلاعات غلط و یا مغایر با سایت مرجع  BiddyTarot

-مشاهده جزوه آموزشی کامل تر از آنچه از ما خرید کرده اید.

جهت ثبت سفارش و ارتباط مستقیم با سامان گرانمهر لینک روبرو را کلیک کنید.

 * توجه: در صورتی که امکان ارتباط از طریق تلگرام ندارید جهت ثبت سفارش به شماره ۰۹۹۰۶۱۲۶۱۰۰ پیامک ارسال کنید و یا از طریق نرم افزار واتساپ به همین شماره پیام دهید.

 

محصول: آموزش مفاهیم و تعابیر ۷۸ کارت تاروت بهمراه آشنایی با نمادها و جزئیات تصویر

+

آموزش معروفترین سبک های فال تاروت

قیمت:     (از طریق تلگرام ارتباط برقرار کنید)

همچنین برای آکاهی از چگونگی سفارش خرید کارت تاروت اصلی (اورجینال) به صفحه خرید کارت تاروت بروید.