معانی کارتهای تاروت

آیا میخواهید معانی کارتهای تاروت را بدانید؟

معانی کارتهای تاروت

زمانی که قصد دارید یاد بگیرید چگونه فال تاروت را تعبیر کنید طبیعتا اولین کاری که باید انجام دهید آن است که با معانی کارتهای تاروت آشنا شوید. اما فقط سعی نکنید تمام معانی کارتهای تاروت را حفظ کنید. بلکه آن معانی و تفاسیری را بیشتر یاد بگیرید که با آنها ارتباط برقرار میکنید و بهترین اطلاعات را برای خواندن فال تاروتتان به شما میدهد.

در صورتی که علاقمندید بدانید پیدایش تاروت از کجاست مطلب تاریخچه فال تاروت را مطالعه کنید.

من از حدود سال ۱۳۸۹ شروع به یادگیری تاروت کردم ، اولین قدم آشنایی با معانی کارتهای تاروت بود و در ابتدا با بررسی و خواندن مطالب بسیار فارسی و انگلیسی به یک دید جامع و کلی از فال تاروت رسیدم و به مرور زمان طی این سالها طبق تجربیات و دانشی که داشتم شروع به نوشتن تعابیر و معانی کارتهای تاروت به صورت کارت به کارت نمودم و اکنون یک گنجینه کامل از تعابیر و معانی کارتهای تاروت در اختیار دارم که شما هم میتوانید از آنها استفاده کنید. به شما این اطمینان را میدهم که این گنجینه ارزشمند تنها در سایت نوین روان قرار دارد و تماما آموخته ها و اطلاعات مختص اینجانب یعنی سامان گرانمهر است که توسط سایت نوین روان به طور اختصاصی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

اینجانب؛ هدفمندانه معانی کارتهای تاروت را از معتبرترین سایت خارجی در این زمینه - BiddyTarot - به زبانی روان استخراج نموده تا به آسانی قابل درک باشد و همچنین بسیار کاربردی تا بتوانید از آنها برای تعبیر اتفاقات دنیای واقعی استفاده کنید و یک تعبیر تاروت قوی و قدرتمند انجام دهید.

قبل از آنکه وارد مرحله بعد که آشنایی با تعابیر و معانی کارتهای تاروت است شویم، به خاطر داشته باشید که برای خواندن تاروت نباید معانی دقیق هر کارت را عینا حفظ کنید ، یا فکر نکنید فقط از یک راه میشود تاروت را خواند. این موضوع را فراموش نکنید زیرا قطعا اینگونه نیست.

 

 

معانی کارتهای تاروت
معانی کارتهای تاروت

اصول اولیه یادگیری فال تاروت

کارتهای تاروت شامل ۷۸ کارت تصویری می باشد که هر کدام از این کارتها معانی خاص و منحصربفرد خود را دارد. کارتهای تاروت به دو قسمت اصلی کارتهای تاروت کبیر (۲۲ عدد) و کارتهای تاروت صغیر (۵۶ عدد) تقسیم میشوند. نام انگلیسی کارتهای تاروت  کبیر Major Arcana و همچنین کارتهای تاروت صغیر Minor Arcana می باشد.

۲۲ کارت تاروت کبیر + ۵۶ کارت تاروت صغیر = ۷۸ کارت تاروت

کارتهای تاروت کبیر پایه و اساس تاروت را تشکیل میدهند؛ همچنین ۵۶ کارت تاروت صغیر مجموعه ای از ۴ خال یا دسته مختلف هستند (جام ، سکه ، شمشیر ، عصا) که هر دسته شامل  ۱۴ کارت میباشد و در مجموع ۵۶ کارت تاروت صغیر را تشکیل میدهند.

۲۲ کارت تاروت کبیر بیانگر الگوهای اصلی و درسهای معنوی زندگی ماست و مجموع ۵۶ کارت تاروت صغیر بازتاب فعالیت های روزانه زندگی هستند. در ادامه بطور کامل با نام ها و معانی کارتهای تاروت کبیر و صغیر آشنا میشویم.

- آشنایی کامل با تصاویر و معانی کارتهای تاروت صغیر

- آشنایی کامل با تصاویر و معانی کارتهای تاروت کبیر