چگونه کسی را عاشق خود کنیم (برگرداندن عشق)

نویسنده: فاروق رضوان

(صاحب مؤسسه ی توانمندسازی، عضو برد تخصصی NLP آمریکا، دارای گواهی انجام هیپنوتیزم و عضو برد تخصصی هیپنوتیزم آمریکا، همچنین دارای مدارک رفتار درمانی و گشتالت درمانی)

مترجم: سامان گرانمهر

(مترجم، نویسنده، محقق و پژوهنده مباحث روانشناسی عشق، زبان بدن، روانکاوی - NLP و همچنین مؤسس سایت روانشناسی نوین روان)

درباره کتاب:

نسخه انگلیسی این کتاب سال گذشته با فروش بیش از پانصد هزار نسخه رکورد پرفروش ترین کتاب بر اساس روانشناسی عشق را شکست و موثرترین کتاب در زمینه ی برگرداندن عشق است. به همین دلیل اینجانب سامان گرانمهر سعی نموده ام این کتاب را با حساسیت بسیار به بهترین شیوه ممکن به زبان فارسی برگردان کنم تا هموطنان عزیزم بتوانند با استفاده از آن در راه رسیدن به عشقی جاودانه قدم بردارند. این کتاب بدون شک مطمئن ترین کتاب دنیا در زمینه ی عاشق کردن دیگران است. میتوانم این اطمینان را بدهم که تا به امروز هیچ کتابی با محتویاتی حتی نزدیک به این کتاب نوشته نشده است. این کتاب صد در صد تضمین نمی کند که شخص مورد نظرتان عاشق شما شود اما بدون شک حداقل ده برابر شانس شما را افزایش میدهد. این کتاب در مورد حقه های احساسی و توصیه های بدیهی نیست که بتوان به راحتی حدس زد ، مواردی مانند "با او مهربان باشید" ، "برای وی هدیه بگیرید" و "همیشه کنارش باشید" توصیه نمیشود، بلکه این کتاب بر اساس اصول علم روانشناختی و تاثیر مستقیم بر ذهن طرف مقابل نوشته شده است و در عین تخصصی بودن به زبانی ساده بیان شده تا هر شخصی بتواند به راحتی آن را بفهمد و درک کند.

چه کسانی باید این کتاب را بخوانند؟

  • افرادی که برای رسیدن به عشقشان نیازمند کمک هستند
  • افراد متاهل برای گرم نگاه داشتن کانون خانواده و جلوگیری از کاهش عشق و علاقه بعد از ازدواج
  • همچنین شما میتوانید از تکنیکها و مطالب آموزنده این کتاب برای تحت تاثیر قرار دادن افراد مختلف مانند دوست، همکار، رئیس شرکت، پدر و مادر و فامیل و هر کسی که نیاز دارید شما را دوست داشته باشد استفاده کنید.

ضمانت: تنها سایت اینترنتی دارای مجوز فروش کتاب های انتشارات نوین روان ، سایت نوین روان است و در صورت مشاهده لینک فروش در سایت های دیگر برخورد قضایی می شود.

نسخه چاپی (کاغذی) این کتاب با قیمت ۳۰۰۰۰ تومان به فروش میرسد اما شما میتوانید تنها با ۹۰۰۰ تومان نسخه اینترنتی با کیفیت آنرا دانلود کنید.

[zarinpalpaiddownloads id="1"]  

توجه: در صورتی که برای خرید کتاب رمز خرید اینترنتی ندارید ، میتوانید از طریق عابر بانک با واریز کارت به کارت هزینه کتاب را پرداخت کنید و سپس با برقراری ارتباط از طریق تلگرام فایل کتاب چگونه کسی را عاشق خود کنیم را دریافت کنید. برای ارتباط از طریق تلگرام بر روی نشان تلگرام روبرو کلیک کنید.

آیا مشکلی پیش آمده و یا نیاز به مشاوره و هم فکری دارید؟