روانشناسی جذب

سه روش سریع برای جذابیت بیشتر

چگونه از  ۱%  جذابیت به جذابیت  ۹۰%  برسیم؟

در واقع اهمیتی ندارد یک فرد شما را کمی دوست دارد یا زیاد، چون از همان لحظه ای که آن فرد حتی به میزان کم شما را دوست داشته باشد میتوانید با انجام کارهایی ساده میزان علاقه آن شخص را نسبت به خود تا حد زیادی افزایش دهید.

مقوله ی جذب کردن آدم ها به سوی خود ، تمامش در انجام دادن دو کار خلاصه میشود. اولین کاری که باید انجام دهید آن است که کاری کنید شخص مورد نظرتان نسبت به شما کمی احساس پیدا کند تا توجهش را جلب کنید و دومین کار آن است که کاری کنید تا میزان جذابیت خود را برای او چندین برابر افزایش دهید.

در این مطلب به شما خواهم گفت چگونه تنها با انجام چند عمل ساده از جذابیت یک درصدی به جذابیت نود درصدی خواهید رسید.

سه روش سریع برای جذاب تر شدن

۱)گیج کردن شخص مورد نظر: اگر شخصی به شما در حد ۱% علاقمند است پس نتیجه میگیرم در ذهنش فردی کاملا معمولی و قابل پیشبینی هستید که جذابیت کمی برایش دارید. بعد از مدتی ممکن است همین مقدار کم را هم از دست بدهید. قابل پیشبینی، یکنواخت بودن و نشان دادن این حقیقت که شما نیازمند ایجاد ارتباط با او هستید می تواند باعث کاهش جذابیت شما شود. تمام تصمیمات و قصد و نیت های شما باید اسرار آمیز و غیر شفاف و تمام حالات روحی و احساسی شما باید گیج کننده باشد و در کل شما باید هرچیزی باشید به جز کسی که قابل پیشبینی و یکنواخت است. وقتی که شما غیر قابل پیشبینی رفتار میکنید، کسی که دوستش دارید به علت آنکه مغزش نمیتواند رفتارهای شما را خوب درک کند مجبور میشود برای درک بهتر بیشتر به شما و رفتارهایتان فکر کند و هنگامیکه بتوانید زمان بیشتری از فکر طرف مقابلتان را تصاحب کنید میزان علاقه او نسبت به شما چندین برابر خواهد شد.

۲)حسادت او را برانگیزید: اگر شخصی به شما در حد ۱% علاقمند است اگر شما حس حسادت او را تحریک کنید علاقه او به ۲۰% خواهد رسید. صحبت من درباره یک افزایش ۲۰ برابری علاقه تنها در عرض چند ثانیه است. تحریک کردن حس حسادت میتواند به سادگی انجام شود به عنوان مثال تنها کافیست طوری وانمود کنید که افراد مختلف شما را دوست دارند و شما مطلوب و خواسته ی آنها هستید. عیارها و ملاک های اجتماعی قدرت بسیار زیادی دارند. وقتی شما کاری کنید تا شخصی به این نتیجه برسد که شما فردی مطلوب و محبوب جامعه هستید این باعث میشود تا از نظر او شما فردی جذاب به نظر آیید و در نتیجه حس حسادتش تحریک خواهد شد. در عین حالی که مردم حسادت می کنند احساساتشان نیز نسبت به شما به طور چشمگیری افزایش می یابد.

۳)امتیاز خود را افزایش دهید: در کتاب چگونه کسی را عاشق خود کنیم گفته ام که هر شخصی دارای یک نمره کل است که توسط اهدافش تعیین میشود. هرچه برای رسیدن به هدفتان نیازهای احساسی بیشتری از معشوقه تان برآورده کنید امتیاز کلی شما بیشتر میشود. بزرگترین اشتباهی که مردم در روابطشان انجام میدهند این است که قبل از آنکه امتیاز کلی خود را افزایش دهند بیش از حد وابسته میشوند. روش درست آن است که ابتدا امتیاز کلی خود را افزایش دهید و بعد علاقه شدید نشان دهید. ما انسان ها با این باور بزرگ شده ایم که چیزهایی که کمتر در دسترس ما قرار دارند برای ما ارزشمندتر هستند. اگر شما خیلی در دسترس باشید ارزشتان را از دست خواهید داد. اما اگر ابتدا شما امتیاز کلی خود را افزایش دهید و سپس در دسترس قرار گرفتید در آنصورت است که شما فردی جذابتر خواهید شد.

آیا باید همیشه این حقه ها را انجام دهم؟

این سوالیست که گاهی خوانندگان سایت یا مراجعه کنندگان از من میپرسند و جواب آن خیر است. فقط در صورت لزوم شما نیازمند این روش ها هستید. اگر رابطه ی شما به خوبی پیش میرود خودتان باشید و نرمال رفتار کنید اما اگر علاقه ی شریک احساسی شما در حال کاهش بود شما میتوانید تعدادی از آن روش ها را امتحان کنید تا  احساس و علاقه او را به حالت قبلی بازگردانید.

سه روشی که در بالا توضیح دادم را با هم همزمان انجام دهید تا ببینید چگونه وابستگی و علاقه افراد نسبت به شما بیشتر میشود.

اگر بلد نباشید چطور رفتار کنید شاید تبدیل شدن به فردی جذاب و دلربا خیلی سخت به نظر آید اما در کتاب فوق العاده چگونه کسی را عاشق خود کنیم خیلی جامع و کامل توضیح داده ام که شما میتوانید هر شخصی را ، در هر مکان و زمانی شیفته خود کنید.