گوناگون

آیا کف بینی حقیقت دارد؟

کف بینی

آیا کف بینی حقیقت دارد؟

آیا واقعا با مشاهده خطوط کف دست میتوان به اسراری چون طول عمر ، عاطفه ، ازدواج ، شخصیت و غیره … پی برد؟

یک بار برای همیشه در این مطلب به قلم سامان گرانمهر همه چیز را درباره کف بینی بدانید.

همچنین برای آشنایی کامل تصویری با فال تاروت اینجا کلیک کنید.

 

تاریخچه کف بینی

کف بینی شاخه ای از طالع بینیست که زادگاه آن در شرق باستان است و بعد ها توسط بازرگانان یونانی که برای داد و ستد تجاری به آنجا سفر میکردند به غرب و سایر نقاط جهان گسترش یافت. پس از ظهور دین مسیحیت به دلیل آنکه آن را نوعی جادوگری می پنداشتند دچار ممنوعیت هایی گردید و کسانی که کف بینی انجام میداند را با زندان و شکنجه و اذیت و آزار مجازات میکردند و از آن پس این عمل بیشتر توسط کولی ها که جای ثابتی نداشتند و دائما در سفر بودند نسل به نسل منتقل میشد.

 

آیا کف بینی حقیقت دارد؟

کف دست انسان دارای خطوط اصلی و همچنین خطوط فرعی فراوانیست که همانند اثر انگشت تکرار ناپذیر است و خطوط هیچ دو کف دستی مشابه یکدیگر نیست. فردی که ادعا میکند توانایی خواندن خطوط کف دست را دارد کف بین نامیده میشود. سایت نوین روان بطور اختصاصی و کامل ترجمه سایت www.yourchineseastrology.com را در مطلب آموزش کف بینی در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

 

آیا کف دست حاوی  نشان یا پیام های دیگری نیز هست؟

در واقع کف دستان انسان میتواند بیانگر حقایقی در حوضه سلامت و بیماری ها باشد. برای اولین بار دانشمندی به نام گالتون – یکی از پسر عموهای داروین – در سال ۱۹۵۹ میلادی اقدام به جمع آوری اطلاعات با معاینه کف دست بیماران خود کرد. به عنوان مثال وی دریافت که بیماری منگولیسم که نوعی اختلال کروزومی است در بالای کف دست بیماران باعث خط مشخصه ای که آنرا تاخوردگی بوزینه نامید میشود. از آن زمان تا کنون نشانه های حدود ۳۰ بیماری مادرزادی که اثراتی بر روی کف دست میگذارند کشف شده است.

سالها بعد پزشکان بیمارستان اوزاکای ژاپن در پروژه ای اطلاعات و تصاویر کف دست دویست هزار بیمار را ثبت کردند و بعد از درمان و بررسی های انجام شده دریافتند که میان پارامترهای کف دست و درمان بیماری ها ارتباط بسیار نزدیکی وجود دارد.

پزشکان و محققان کشف کردند که نه تنها محل خطوط کف دست بلکه طول و ضخامت و زاویه های سه خطی و حلقه ها و حتی رنگ آنها در تشخیص بیماری ها کاملا کاربرد دارد. این پزشکان اکنون تنها با معاینه کف دست بیمار میتوانند بیماری هایی چون کم کاری کبد ، انحنای ستون فقرات ، تیروئید ، اختلال کلیه را تشخیص دهند و همچنین با بررسی های بیشتر می توانند پیش بینی کنند بیمار دچار بیماری های عفونی مانند سل و بیماری های سرطانی خواهد شد یا نه !

 

 

برای آشنائی با اسرار و رموز کف بینی و کف شناسی مطلب آموزش کف بینی را دنبال کنید.

 

نوین روان یک وبسایت مقالات پیش پا افتاده نیست همچنین هیچ مطلب سطحی در آن نخواهید دید ، نوین روان جاییست که شما با تکنیک های موثری که مطابق با اصول علوم روانشناسی و به شکلی ساده و قابل فهم ارائه شده ، آشنا میشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.