روانشناسی جذب

چه چیزی بیش از هر چیز زنان را مجذوب مردان میکند

چه چیزی زنان را جذب مردان میکند

چه چیزی بیش از هر چیز یک زن را بسوی مردی جذب میکند

 

طبق نظر روانشناسان، مردان بطور ناخودآگاه جذب زنانی میشوند که قابلیت های باروری بالاتری دارند و میتوانند بچه های بهتری تولید کنند (آنهایی که هورمون های زنانه ی بیشتری دارند و اصطلاحا اندامی شبیه عدد هشت انگلیسی دارند). همچنین طبق نظر روانشناسان، زنان نیز جذب مردانی میشوند که زیرک و کاردان هستند و میتوانند از آنها حمایت کنند.

به عبارت دیگر، مردان ارزش بیشتری برای ظاهر قائل هستند و در مقابل زنان ارزش بسیار زیادی برای موقعیت اجتماعی، موقعیت اقتصادی و توانایی های مرد برای موفق بودن قائل هستند.

من با اکثر چیزی که روانشناسان گفته اند موافقم اما نمیتوانم تائید کنم که این یک قانون کلی است و هیچ استثنائی وجود ندارد. اکثر مردان به ظاهر اهمیت میدهند اما مردانی هم هستند که به چیزهای دیگری اهمیت میدهند و همینطور اغلب زنان یک مرد زیرک و کاردان را میپسندند اما باز هم استثناهایی وجود دارد.

در این نوشته به شما خواهم گفت زنان اغلب به چه چیزهایی جذب میشوند و شما چگونه میتوانید اکثریت زنان را بسوی خود جذب کنید.

 

بیش از هر چیز “موفقیت” زنان را به سوی مردان جذب میکند

مطابق آنچه روانشناسان گفته اند برای آنکه زنان از شما خوششان بیاید باید در نظرشان فردی ثروتمند، موفق و کاردان باشید، درست است؟

خوب این نظریه ۱۰۰% نمیتواند درست باشد زیرا اگر شما هیچ کدام از فاکتورهای بالا را نداشته باشید باز هم میتوانید کاری کنید که بسیار جذاب به نظر آیید آن هم با نشان دادن آنکه شما قابلیت و توانایی موفق شدن در آینده را خواهید داشت.

در کتاب چگونه کسی را عاشق خود کنیم توضیح داده ام که چگونه زنانی که مردان ثروتمند را دوست دارند به سمت مردان بلندپروازی گرایش پیدا میکنند که هنوز ثروتمند نیستند تنها به این دلیل که بلندپروازی و جاه طلبی میتواند نشانه ای باشد که آن شخص روزی ثروتمند خواهد شد.

بطور خلاصه، اگرچه اغلب زنان به سمت مردان موفق جذب میشوند اما شما مجبور نیستید فرد موفقی باشید تا خانومی جذبتان شود بلکه تنها کاری که باید انجام دهید آن است که نشان دهید استعدادهایی دارید که میتواند روزی باعث موفقیتتان شود.

 

آیا جاه طلبی و بلندپروازی میتواند شما را جذابتر نشان دهد؟

جاه طلبی و بلندپروازی ، هوش و زکاوت ، ایستادگی و مقاومت و همچنین اعتماد به نفس باعث میشوند که در نگاه یک زن بسیار جذاب بنظر آیید زیرا تمام اینها صفاتی هستند که نشان میدهد شما توانایی برآورده کردن تمام انتظارات مهم زنان را خواهید داشت.

منظورم را اشتباه برداشت نکنید من هرگز نمیگویم خانم ها مادی گرا هستند، بلکه بدلیل آنکه اکثر آنها نیازمند حمایت هستند به همین دلیل اغلب جذب مردان موفق و کاردان میشوند.

همچنین اکثر خانم ها نیازمند به احساس امنیت هستند و این همان دلیلیست که اغلب آنها جذب مردانی میشوند که اندام فیزیکی خوبی دارند، واجب نیست حتما عضلانی و سیکس پک باشید همین که نمایانگر بدنی با قدرت فیزیکی و چالاک باشید کافیست.

یکی دیگر از نکات خوب که می تواند شما را برای زنان جذاب تر کند اشاره به چیزهایی در مورد تمرین های رزمی خودتان است. اکثر زنان مخصوصا آنهایی که اغلب، احساس نیاز به حمایت دارند خیلی بیشتر جذب مردانی میشوند که تمرینات رزمی انجام میدهند، زیرا باعث میشود آنها به این باور برسند که شما بواسطه قدرتتان توانایی حمایت و محافظت از آنها را خواهید داشت.

به طور خلاصه جذابیت هیچ ارتباطی با ژن ندارد، به ویژه اگر شما یک مرد هستید، اگر شما اصول و قوانین را درک کنید و طبق آن پیش روید، می توانید زنان را بسوی خود جذب کنید.

 

 سامان گرانمهر – محقق و پژوهنده

 

نوین روان یک وبسایت پیچیده ی پزشکی و یا یک مرجع روانشناسی آنلاین خسته کننده نیست. بلکه جاییست تا کمکتان کند اطلاعات نوین و موثری را که توسط علم روانشناسی تایید شده با زبانی ساده و قابل درک در اختیارتان قرار دهد. کتاب چگونه کسی را عاشق خود کنیم توسط نوین روان منتشر شده است تا بطور چشمگیری شانس خود را برای عاشق کردن کسی که دوستش دارید افزایش دهید.

برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین روان عضو کانال تلگرام نوین روان شوید:  عضویت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.